Září 2011

Stáli by za hřích♥.

15. září 2011 v 14:35 | Blond Ýnka |  Vykecávám..
Každýmu klukovi co mi napíše ´promiň, sorry´ řeknu, že se omlouvá na kolenách, v trenkách a chce to vyfotit. Všichni to udělali. Kromě jeho. Protože on, mi to slíbil naživo.. a prý si ho pak můžu i vyfotit:DD). Nelíbí se mi.. ale stojí za hřích♥.
Dneska jsem zůstala doma. Mám kašel atd, atd.. Jediní, kteří si na mě vzpoměli že nejsem ve škole je on s P. A to jsou o 2ročníky výš! Ostatní ani necekli!
Psala jsem si s M (kámošky kluk).. je do mě nějakej zakoukanej (známe se přes fb):DDD. Dokonce mám od něj slíbenou pusu. Sice říkal že je pro něj je jediná jen M ale ten toho nakecá:P.. Taky by stál za hřích:'DD
Jo, ještě by stál za hřích P. Sice jsem ho nikdy neviděla, ale slíbil mi že se mi ukáže nahej (:DD) tak mám v plánu ho někdy navštívit. Kdo by si tohle nechal ujít žee:D? Taky by stál za hřích:DD).. To ani P, ten je hezkej)).

14:38: Londýn nevyšel. Nejedu tam, jelikož ti nejužasnější lidi jedou na lyžák. Tak tam jedu taký:DD). Fajn, hlavně kvůli deváťákům ale pšššt:P. Letos si musím koupit krásný věcy na lyžování. Naserte si, nikam nepojedu s tím hnusným! A to končím!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dost, zase melu,D!

7. září 2011 v 14:39 | Blond Ýnka |  Vykecávám..
Tak se budu muset smířit že s Weu do toho Londýna nepojedu. Ale já tam pojedu i bez ní! Prostě pojedu, a končím! Aaa.. myslím že i nějaká chytrácká škola odpadá, jelikož místo dávání pozor si maluju po lavici:'DDD. A to nejezení jsem taky jaksi porušila,/. A intr díky své hnusnosti jsem si vymluvila.. Takže zbejvá jen odstěhování do Californie! Chjoo, proč mám tak strašně bujnou fantazii:D?!
Ani byste neuvěřili jak je strašně zábavný dívat se na fotbal (junior). Včera mě kluci přemluvili ať se dojdu na ně podívat. Nakonec jsem tam přišla s Meed,). Na lavičkách jsme si dali s deváťákama řeč.. heej taký kydy:DD! Ještě dneska si z nás dělali srandu:DD). A na mě si Tom ještě tak vymýšlel,/:DD.. Dost! Zase melu,D!

14:55> Oprava.. na intr pujdu taky, a s Weu,D! Jak vidím ty páry kolem mě, já chcu taky<'33. Nějakýho pěknýho, milého, stylového, bohatého, pěknýho, pěknýho, pěknýho, pěknýho, pěknýho:'DDD.. No co, musím si užívat pěkných dokud jsem ještě mladá ne,DD♥? Napsala bych ještě něco, ale to rači néé:D)..
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mám bujnou fantazii..

5. září 2011 v 15:54 | Blond Ýnka |  Vykecávám..

Asi padnu.. ve škole jsme končili v 15:30! První hodiny jsem dávala vcelku pozor, ale pak to jaksi padalo, a padalo.. V těláku jsme hráli 2hodiny bassebal. Víte co to je, když v takovým vedru běháte a přitom nemáte pití?!
A Anglie..Ptala jsem se spolužaček jestli by Werunka mohla jet. Prý jo. Tak se zítra zeptám učitelky)). Sice mě tam naši nechcou pustit ale pláč a přitom takový kydy by mohli zabrat:DDD). Už jsem slíbila že nebudu moc jest, pit.. budu se učit, budu ve škole hodná. Aby to vypadalo přesvědčivě, tak to dodržím. Aspoň zhubnu, a hodná budu aby mě nechali v předposlední lavici (skvěle jsem si sedla mezi okruh kámošek - to není zrovna dobrý). A učení jsem si stejnak dala do plánu, když chci jít na intr, kolej a poté se s Weu zabydlet v Californii^
Jdu se koupat s Michalkóu do bazénu. Aspoň to si užiju<33.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Bye, bye,).


Zlatíčka..

5. září 2011 v 15:53 | Blond Ýnka


__________________________

Můj příběh..

4. září 2011 v 10:36 | Blond Ýnka |  Píši

Hned při narození jsem byla pěkný arogantní Anděl s ďáblem v těle. Většina dětí brečela.. ale já jsem se jen koukala okolo. Narodila jsem se o 14dní dříve. Postupem času jsem začala chodit, mluvit.. většinou lehávala pod stolem v obýváku, a jedla brambůrky:D:D). Trošku větší optimista^ Dávala jsem na schody panenky aby se prospinkali, a já ležela s nima aby jim to nebylo líto. A když usli.. kreslila na ně, stříhala vlasy.. trhala hlavy..

A bylo to. Přišla školka a éra mích nových kamarádů. Dávala jsem přednost klukům. Malá zlatokopka? Kolem 6ti kluků se mnou chtěli ´chodit´ a bojovali o mě. Nabízeli mi v dospělosti auta, domy, peníze.. Každý týden střídačka:D). Nosila jsem většinou hadry po starším bráchovi alebo ve stylu ´nejsem jemná holčička´.


Už ve školce jsem pomlouvala. Do očí jsem učitelce v klidu řekla že je blbá). Když jsem nechtěla to odporný kakao, vylila jsem ho na stůl. Joa.. ukradla jsem svíčku ve tvaru pejska. Ale jedna holka mě práskla.. Za 2dny jí kluci zlomili ruku, a já stála a nesmírně jsem se smála. Neměla bonzovat.. svině!
Nestihla jsem říct ani ´vole´, a už jsem byla ve škole. První třída, druhá, třetí.. V 6.tř jsem měla dostat 2 z chování. Nedostala. Můj milý roztomilý nevinný kukuč.. a byla jsem z toho venku')).
Můj život pokračuje dál.. Netoužím po lásce, stačí mi kamarádi. Většinou si najdu kluka na pár dní, užiju si a konec. Škola mě nikdy moc nebrala, ale věřte mi, že když si najdete svůj cíl (Intr, Hotelovka, navštívit Anglii, odstěhování do Californie - vše s Weu) tak se snažíte')). A já, svého cíle dosáhnu! Jednou..
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ádios)!

I ♥ LONDON

3. září 2011 v 20:26 | Blond Ýnka |  Vykecávám..
Jak bylo první dva dny ve škole? Otrava? U mě rozhodně ne)! Naše škola pořádá na Jaře zájezd do Anglie (Londýn). Dřív bych si řekla ´nic moc´, ale teď? Nejvíc natěšená♥! Rozhodně tam musím jet^ Bohužel ti nejlepší kvůli financím (10táců) nejedou;/.. S Verunkou jsme se teda dohodly, že by jela. No jasně, něco jsme si vypukly do hlavy a už to musím udělat:D). Nevím jestli učitelka dovolí brát děcka z jiné školy. Doufám že jo! Tu slečnu miluju, a to jsem ji viděla jen jednou)). Sice by to byla makačka kvůli papírů, ale to přežijem:PP).
No, nejsem normální? Mám 4 měsíce času, a já řeším co si tam vezmu na sebe:D:D. Objednala jsem si nádhernou mikinu, tak by měla co nejdřív dorazit. Až bude určitě vyfotím;)! Chci si tam vzít svoje letní šatičky který jsem si vzala na 1. školní den ale.. nevím. Rači to budu řešit na tom jaře:'DD.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bye, bye..